Spotkania na szlaku

 

Na mojej drodze spotkałem też osoby, które „podkręcały moje zakręcenie” np. Elżbietę i Andrzeja Lisowskich (znanych m.in. z programu telewizyjnego Światowiec czy programów radiowych).

ZDJĘCIE nr 4 z LISOWSKIMI

– podpis pod zdjęcie: z Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi

 

Miałem też okazję poznać Ryszarda Czajkowskiego („człowiek legenda”, znany choćby z programu „Przez lądy i morza”, który namiętnie oglądałem).

ZDJĘCIE nr 5 z internetu RC.

– podpis pod zdjęcie: Ryszard Czajkowski

 

Zacząłem pokazywać i opowiadać. Wiedząc, że opowiadanie to sztuka, jako nałogowy czytelnik staram się uczyć od dobrych nauczycieli. Uwielbiam reportaż. Zacząłem od czytania Hanny Krall. Później zaczytywałem się w książkach Ryszarda Kapuścińskiego. Polubiłem Olgę Tokarczuk, Mariusza Szczygła i wielu wielu innych malujących słowem.

ZDJĘCIE nr 7 Z Hanną Krall – podpis pod zdjęcie: Hanną Krall – pisarka i reporterka, autorka głośnego wywiadu z Markiem Edelmanem „Zdążyć przed Panem Bogiem”. Laureatką licznych nagród.

 

ZDJĘCIE nr 8 Z TOKARCZUK

– podpis pod zdjęcie: Olga Tokarczuk – jedna z najpopularniejszych i poczytniejszych polskich pisarek, laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym nagrody Nike i Nobla.

 

 

 

 

Jeśli chcesz zamówić wycieczkę po Dolnym Śląsku, ewentualnie ze zwiedzaniem Czech i Niemiec, to proszę wypełnij ten formularz LINK

 

Zobacz przykładowe propozycje wycieczek po Dolnym Śląsku LINK